Лампочка Eurolamp EKO G45 CL 5W 3000K E14 (LED-G45-05143(D)clear)
Eurolamp EKO G45 CL 5W 3000K E14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurolamp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurolamp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eurolamp EKO G45 CL 5W 3000K E14
Лампочка Eurolamp G45 прозрачная 5W E14 3000K (LED-G45-05143(D)clear) LED- | 137 грн. |
Лампочка Eurolamp G45 прозора 5W E14 3000K (LED-G45-05143(D)clear) | 128 грн. |
Лампочка Eurolamp G45 прозора 5W E14 3000K (LED-G45-05143(D)clear) | 87 грн. |
Лампочка Eurolamp G45 прозрачная 5W E14 3000K (LED-G45-05143(D)clear) | 111 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →