Кухонна мийка Everest 36D 780x435 реверсивна
Фото 22 |
Everest 36D |
|
Харчові продукти не залишають плям та забруднень на поверхні миття. Верхній захисний шар створений з особливого матеріалу, що запобігає розвитку бактерій. Матеріал миття не втрачає своїх властивостей у діапазоні температур: -15 – +180 °C
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Everest 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Everest.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Everest 36D 780x435 реверсивна
Гранітна кухонна мийка Everest 36D 780x435x210мм Біла | 2 999 грн. |
Гранітна кухонна мийка Everest 36D 780x435x210мм Чорна | 2 599 грн. |
Гранітна кухонна мийка Everest 36D 780x435x210мм Бежева | 2 299 грн. |
Гранітна кухонна мийка Everest 36D 780x435x210мм Тера | 2 399 грн. |
Гранітна кухонна мийка Everest 36D 780x435x210мм Сіра | 2 399 грн. |
Модификації Everest 36D
Ціни на Everest 36D |
---|---|---|---|---|
Everest 36R 780x435 ліва | від 2 299 грн. | 5 пропозицій | ||
Everest 36L 780x435 права | від 2 299 грн. | 5 пропозицій | ||
Everest 36D 780x435 реверсивна | від 2 299 грн. | 5 пропозицій | ||
Everest 36N 780x435 реверсивна | від 2 299 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →