Ванна Excellent Mirage Plus 180x80 см (WAEX.MRP18WH)
Фото 7 |
Excellent Mirage Plus 180x80 |
|
В комплекті сифон Click-clack
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Mirage Plus 180x80 см
Ванна окремостояча Excellent Mirage 180х80 WAEX.MRP18WH | 59 447 грн. |
Ванна Окремостояча 1800X800 Excellent Mirage+ (Waex.mrp18Wh) Waex.mrp18Wh | 59 400 грн. |
Ванна окремостояща Excellent Mirage 180х80см Waex.mrp18Wh біла (76701) | 87 648 грн. |
Ванна Окремостояча 1800X800 Excellent Mirage+ (Waex.mrp18Wh) | 87 648 грн. |
Ванна отдельностоящая Excellent Mirage 180х80см Waex.mrp18Wh белая (76701) | 87 648 грн. |
Рекомендуємо