Кухонна мийка Fabiano Arc 51 510x510
Фото 5 |
Fabiano Arc 51 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano Arc 51 510x510
Усі ціни 25 →FABIANO ARC 51 Alpine White 8221.401.0169 | 5 265 грн. |
Кухонная мойка Fabiano Arc 51 Alpine White | 4 895 грн. |
Мойка кухонная Fabiano Arc 51 Alpine White | 5 510 грн. |
Кухонна мийка Fabiano Arc 51 Beige (8221.401.0171) | 4 834 грн. |
Кухонна мийка Fabiano Arc 51 Rosa 8221.401.0172 | 4 895 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →