Кухонна мийка Fabiano Quadro 56x46x15 560х460
Fabiano Quadro 56x46x15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano Quadro 56x46x15 560х460
Усі ціни 39 →FABIANO QUADRO 56x46x15 Alpine White 8221.301.0481 | 12 110 грн. |
Кухонная мойка Fabiano Quadro 56x46x15 Alpine White | 11 502 грн. |
Мойка кухонная Fabiano Quadro 56*46*15 Beton | 11 502 грн. |
Кухонна мийка Fabiano Quadro 56x46x15 Grey Metallic (8221.301.0787) | 11 358 грн. |
Кухонна мийка Fabiano Quadro 56x46x15 Cream 8221.301.0484 | 8 052 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →