Кухонна мийка Fabiano Quadro 61x46 8221.301.0934 610x460
Fabiano Quadro 61x46 8221.301.0934 |
|
Мийка з антибактеріальним покриттям.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano Quadro 61x46 8221.301.0934 610x460
Усі ціни 34 →FABIANO QUADRO 61x46 Alpine White 8221.301.0933 | 9 639 грн. |
Кухонная мойка Fabiano Quadro 61x46 Alpine White | 9 234 грн. |
Кухонная мойка Fabiano Quadro 61x46 Beige | 9 234 грн. |
Кухонна мийка Fabiano Quadro 61x46 Espresso (8221.301.0938) | 9 118 грн. |
Кухонна мийка Fabiano Quadro 61x46 Espresso 8221.301.0938 | 9 234 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →