Кухонна мийка Fabiano BR 68x45 680x450 (8213.401.0258)
Fabiano BR 68x45 |
|
В комплект входить сифон 3 1/2" з переливом, кріплення, ущільнювальна гумка
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano BR 68x45 680x450
FABIANO BR 68x45 8213.401.0258 | 3 645 грн. |
Кухонная мойка Fabiano BR 68x45 матовая | 3 149 грн. |
Мойка кухонная Fabiano BR 680*450 матовая | 3 149 грн. |
Кухонна мийка Fabiano BR680x450 (8213.401.0258) | 3 109 грн. |
Кухонна мийка Fabiano BR 68x45 матова 304 8213.401.0258 | 3 149 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →