Кухонна мийка Franke Ronda ROG 610-41 510х510
Franke Ronda ROG 610-41 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Ronda ROG 610-41 510х510
Мийка з сифоном граніт ROG 610-41 білий Franke 114.0381.020 | 5 985 грн. |
Кухонная мойка Franke Ronda ROG 610 (114.0381.020) гранитная - врезная - ц | 5 242 грн. |
Мийка із сифоном граніт ROG 610-41 білий Franke 114.0381.020 | 4 410 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →