Кухонна мийка Fabiano Arc 62x50 620x500
Фото 5 |
Fabiano Arc 62x50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano Arc 62x50 620x500
Усі ціни 16 →FABIANO ARC 62x50 Antracit 8221.401.0466 | 7 290 грн. |
Кухонная мойка Fabiano Arc 62x50 Antracit | 6 448 грн. |
Мойка кухонная Fabiano Arc 62*50 Antracit | 7 217 грн. |
Кухонна мийка Fabiano Arc 62x50 Cream (8221.401.0465) | 6 367 грн. |
Кухонна мийка Fabiano Arc 62x50 Beige 8221.401.0464 | 4 513 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →