Кухонна мийка Fabiano Classic 78x50 780x500
Фото 5 |
Fabiano Classic 78x50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano Classic 78x50 780x500
Усі ціни 36 →FABIANO CLASSIC 78x50 Alpine White 8221.301.0317 | 9 072 грн. |
Кухонная мойка Fabiano Classic 78х50 Alpine White | 8 557 грн. |
Мойка кухонная Fabiano Classic 78*50 Alpine White | 8 557 грн. |
Кухонна мийка Fabiano Classic 78x50 Grey Metallic (8221.301.0785) | 8 153 грн. |
Кухонна мийка Fabiano Classic 78x50 Titanium 8221.301.0207 | 8 557 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Fabiano Classic 78x50
Ціни на Fabiano Classic 78x50 |
---|---|---|---|---|
Fabiano Classic 62x50 620x500 | від 4 708 грн. | 23 пропозиції | ||
Fabiano Classic 78x50 780x500 | від 8 153 грн. | 36 пропозицій | ||
Fabiano Classic 86x50 860x500 | від 5 906 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →