Пральна машина Fabiano FSW 1016 білий
Fabiano FSW 1016 білий 2022 рік |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FSW 1016 білий
FABIANO FSW 1016 8261.510.1067 | 13 001 грн. |
Стиральная машина Fabiano FSW 1016 | 12 776 грн. |
Пральна машина Fabiano FSW 1016 | 12 150 грн. |
Пральна машина Fabiano FSW 1016 8261.510.1 067 | 12 776 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →