Витяжка Fabiano Festival 60
Фото 3 |
Fabiano Festival 60 2021 рікпотужна |
|
Ця витяжка змогла поєднати в собі елегантний дизайн, відмінну продуктивність та сучасні функціональні можливості. Потужний турбований електромотор дозволяє розвивати швидкість тяги до 1050 м³/год. При цьому виробником передбачено 4 режими для регулювання поточної продуктивності роботи пристрою. Додатково реалізована функція таймера - техніка автоматично зупиняється через 15 хвилин після включення таймера, що може бути дуже зручним рішенням для фінішного провітрювання приміщення.
Унікальна панель керування із сенсорною поверхнею ECO TOUCH дозволяє легко та просто перемикати режими роботи вентиляції. Кухонна витяжка Fabiano Festival 60 працює за принципом периметричного всмоктування. Щілинні канали забору повітря дозволяють зменшити шум електроприводу, при цьому вентиляційна система залишається такою ж продуктивною, як і аналоги з відкритою класичною системою всмоктування. Дана модель має корпус, що вбудовується. Таку витяжку можна легко інтегрувати в будь-який кухонний гарнітур. Пристрій приємно здивує естетичною лицьовою панеллю та високопродуктивним турбоприводом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Купити Fabiano Festival 60
FABIANO FESTIVAL 60 Black 8104.504.1061 | 15 674 грн. |
Вытяжка Fabiano Festival 60 Black | 13 572 грн. |
Витяжка кухонна Fabiano Festival 60 Black | 12 758 грн. |
FABIANO FESTIVAL 60 White 8104.504.1063 | 16 119 грн. |
Вытяжка Fabiano Festival 60 White | 13 970 грн. |