Витяжка Fabiano In-spiro 60
Фото 3 |
Fabiano In-spiro 60 |
|
Можливість управління пультом ДУ (не входить до комплекту)
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano In-spiro 60
Усі ціни 6 →FABIANO IN-SPIRO 60 Black 8104.504.1104 | 12 272 грн. |
Fabiano In-Spiro 60 Black офіційна гарантія | 9 899 грн. |
Вытяжка Fabiano In-spiro 60 Black | 10 627 грн. |
FABIANO IN-SPIRO 60 White 8104.504.1102 | 12 717 грн. |
Fabiano In-Spiro 60 White офіційна гарантія | 10 249 грн. |
Вытяжка Fabiano In-spiro 60 White | 11 025 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →