Вантажна шина Falken BI856 315/60 R22.5 152L
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Falken BI856 315/60 R22.5 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken BI856 315/60 R22.5 152L
Усі ціни 12 →Falken BI856 (ведуча вісь) 315/60 R22.5 152/148L | 18 998 грн. |
Falken BI856 (ведущая) 315/60 R22.5 152/148L | 17 935 грн. |
Falken BI856 (ведущая) (315/60R22.5 152L) | 18 034 грн. |
Falken BI-856 (приводная) 315/60 R22.5 152/148L 18PR | 17 500 грн. |
Грузовые шины Falken BI-856 (ведущая) 315/60 R22.5 152/148L 1001895021 | 18 196 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди