Умивальник Fancy Marble Lauretta 1500 L 5615301 1498 мм чаша ліворуч
Фото 7 |
Fancy Marble Lauretta 1500 L 5615301 1498 мм чаша ліворуч 1498 мм чаша праворуч |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancy Marble 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancy Marble.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fancy Marble Lauretta 1500 L 5615301 1498 мм чаша ліворуч
Умивальник Fancy Marble Lauretta 150 5615301/401 | 5 414 грн. |
Умивальник Fancy Marble Lauretta 1500 L (5615301) | 9 999 грн. |
Раковина (умивальник) над пральною машиною Fancy Marble Lauretta 1500 L/R | 9 999 грн. |
Умивальник Fancy Marble Lauretta 1500 R (5615301) | 9 999 грн. |
Погана емаль, звичайний акрил. Камінь у складі або взагалі немає, або його настільки мало, що навіть не видно. Пропонуються різні розміри Емаль
склад Відсутність комплектуючих для підключення користуюся Fancy Marble Lauretta 1500 L 5615301 кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Fancy Marble Lauretta 1500 L 5615301
Ціни на Fancy Marble Lauretta 1500 L 5615301 |
---|---|---|---|---|
Fancy Marble Lauretta 1500 L 5615301 1498 мм чаша ліворуч | від 5 414 грн. | 4 пропозиції | ||
Fancy Marble Lauretta 1500 R 5815301 1498 мм чаша праворуч | від 9 999 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →