Умивальник Fancy Marble Nadja 1200 1200 мм (0212101)
Фото 6 |
Fancy Marble Nadja 1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancy Marble 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancy Marble.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fancy Marble Nadja 1200 1200 мм
Усі ціни 6 →Раковина з литого каменю Fancy Marble (Буль-Буль) Nadja 120 0212101 | 9 999 грн. |
Раковина Буль-Буль Nadja (0212101) 0212101 | 9 999 грн. |
Fancy Marble Nadja 1200 (0212101) | 9 999 грн. |
Раковина Fancy Marble Nadja 1200 (0212101) | 9 999 грн. |
Fancy Marble Nadja 0212101 | 9 999 грн. |
Раковина (умивальник) Fancy Marble Nadja 1200 Білий | 9 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →