Умивальник Fancy Marble Lucia 800 798 мм (1308101)
Фото 3 |
Fancy Marble Lucia 800 798 мм1000 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancy Marble 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancy Marble.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fancy Marble Lucia 800 798 мм
Усі ціни 7 →Раковина з литого каменю Fancy Marble (Буль-Буль) Lucia 800 1308101 | 6 399 грн. |
Раковина Буль-Буль Lucia (1308101) 1308101 | 6 399 грн. |
Fancy Marble Lucia 800 (1308101) | 6 399 грн. |
Раковина Fancy Marble Lucia 800 (1308101) | 6 399 грн. |
Умивальник FANCY MARBLE Lucia 1308101 | 6 399 грн. |
Умывальник Fancy Marble Lucia (800) 1308101 1308101 | 6 399 грн. |
Раковина (умивальник) Fancy Marble Lucia 800 Білий | 6 399 грн. |
Модификації Fancy Marble Lucia 800
Ціни на Fancy Marble Lucia 800 |
---|---|---|---|---|
Fancy Marble Lucia 800 798 мм | від 6 399 грн. | 7 пропозицій | ||
Fancy Marble Lucia 1000 1000 мм | від 7 399 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →