Умивальник Fancy Marble Lucia 1200D 1198 мм
Фото 4 |
Fancy Marble Lucia 1200D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancy Marble 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancy Marble.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fancy Marble Lucia 1200D 1198 мм
Умивальник подвійний Fancy Marble LUCIA 120х48 1312101 | 9 299 грн. |
Умивальник Fancy Marble Lucia 1200D підвійний білий 1312101 | 9 299 грн. |
Умивальник подвійний Fancy Marble LUCIA 1200D (1312201) | 9 299 грн. |
Раковина (умивальник) Fancy Marble Lucia 1200D Білий | 9 299 грн. |
Умивальник подвійний Fancy Marble LUCIA 120х48 1312201 | 9 299 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →