Умивальник Fancy Marble Michelle 610 610 мм (2606101)
Fancy Marble Michelle 610 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancy Marble 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancy Marble.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fancy Marble Michelle 610 610 мм
Умивальник Fancy Marble Michellе 61х50 2606101 | 5 599 грн. |
Умивальник Fancy Marble Michelle (610) 2606101 2606101 | 5 599 грн. |
Умивальник Fancy Marble Michelle 600 (2606101) | 5 599 грн. |
Fancy Marble Michellе 2606101 | 5 599 грн. |
Раковина (умивальник) Fancy Marble Michelle 600 Білий | 5 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →