Умивальник Fancy Marble Josefine Slim 700 700 мм (5507101)
Фото 4 |
Fancy Marble Josefine Slim 700 700 мм800 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancy Marble 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancy Marble.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fancy Marble Josefine Slim 700 700 мм
Умивальник Fancy Marble Josefine Slim 70 5507101 | 4 899 грн. |
Умивальник Fancy Marble Josefine Slim (700) 5507101 5507101 | 4 899 грн. |
Умивальник Fancy Marble Josefine Slim 700c (5507101) | 4 899 грн. |
Раковина FANCY MARBLE Josefina Slim 700 5507101 | 4 899 грн. |
Раковина (умивальник) Fancy Marble Josefina Slim 700 Білий | 4 899 грн. |
Модификації Fancy Marble Josefine Slim 700
Ціни на Fancy Marble Josefine Slim 700 |
---|---|---|---|---|
Fancy Marble Josefine Slim 700 700 мм | від 4 899 грн. | 5 пропозицій | ||
Fancy Marble Josefine Slim 800 800 мм | від 5 999 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →