Умивальник Fancy Marble Tina 510 510 мм (6805101)
Fancy Marble Tina 510 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancy Marble 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancy Marble.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fancy Marble Tina 510 510 мм
Умивальник для прання Fancy Marble Tina (510) 6805101 6805101 | 6 199 грн. |
Раковина Fancy Marble Tina 500 (6805101) | 6 199 грн. |
Раковина (умивальник) Fancy Marble Tina Білий | 6 199 грн. |
Раковина Fancy Marble TINA 510 біла 6805101 (22128) | 6 199 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →