Літня шина Federal Formoza AZ01 215/50 R17 95W
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Federal Formoza AZ01 215/50 R17 95W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Federal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Federal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Federal Formoza AZ01 215/50 R17 95W
Усі ціни 10 →Federal Formoza AZ01 (215/50R17 95W) | 3 387 грн. |
Federal Formoza AZ01 215/50 ZR17 95W XL | 3 456 грн. |
Federal Formoza AZ01 215/50 R17 95W XL 91020 | 3 581 грн. |
Federal Formoza AZ01 215/50 ZR17 95W XL | 3 392 грн. |
Federal Formoza AZ01 215/50 ZR17 95W XL | 3 520 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →