Твердопаливний котел Feniks Series K 17 17 кВт
Відео 1Фото 5 |
Feniks Series K 17 17 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:17 кВт, площа ~ 136 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 159 мм
Всі характеристики
Характеристики Series K 17
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Feniks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Feniks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Feniks Series K 17 17 кВт
Твердотопливный котел Feniks серия K 17 кВт, механика FKM17 | 43 400 грн. |
Твердопаливний котел Feniks серія К 17 кВт FKM17 | 43 400 грн. |
Твердопаливний котел Feniks серія K 17 кВт (F.FKM17) | 39 060 грн. |
Відеоогляди
Модификації Feniks Series K 17
Ціни на Feniks Series K 17 |
---|---|---|---|---|
Feniks Series K 17 17 кВт | від 39 060 грн. | 3 пропозиції | ||
Feniks Series K 25 25 кВт | від 42 660 грн. | 5 пропозицій | ||
Feniks Series K 32 32 кВт | від 48 060 грн. | 4 пропозиції | ||
Feniks Series K 40 40 кВт | від 53 910 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →