Змішувач Ferro Algeo Square BAQ1
Ferro Algeo Square BAQ1 Algeo Squareбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Algeo Square BAQ1
Усі ціни 11 →Ferro Ferro Algeo Square BAQ1 382382 | 3 679 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом FERRO Algeo Square х | 3 679 грн. |
Змішувач для ванни Ferro Algeo (BAG1) BAG1 | 2 990 грн. |
Змішувач-кран для ванни FERRO Algeo Square Black BAQ1BLC | 4 468 грн. |
Ferro Ferro BAQ1BLC | 4 468 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →