Змішувач Ferro Algeo Square BAQ2L
Фото 7 |
Ferro Algeo Square BAQ2L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Algeo Square BAQ2L
Усі ціни 11 →Ferro Ferro BAQ2L | 5 048 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом FERRO Algeo Square чорний лату | 5 417 грн. |
Змішувач для раковини-чаши Ferro Algeo Square чорний (BAQ2LBLC) BAQ2LBLC | 5 417 грн. |
Змішувач-кран для раковини FERRO Algeo Square Black BAQ2LBLC | 5 417 грн. |
Ferro Ferro Algeo Square BAQ2LBLC | 5 417 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →