Змішувач Ferro Zumba Slim 2F BZA43B
Відео 1Фото 14 |
Ferro Zumba Slim 2F BZA43B |
|
Можна змінити висоту виливу: 340-420 мм, а глибину: 210-410 мм. Можливість встановлення довільної форми виливу. Створює шум трохи більше 30 дБ.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Zumba Slim 2F BZA43B
Усі ціни 20 →Ferro Zumba Slim 2F BZA43C | 2 860 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Ferro Zumba Slim 2F BZA43B | 2 375 грн. |
Смеситель Ferro Zumba Slim 2F BZA43P | 2 999 грн. |
Ferro Zumba Slim 2F BZA43P | 3 130 грн. |
Ferro Zumba Slim 2F BZA43L | 3 240 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →