Змішувач Ferro One BFO3A
Фото 3 |
Ferro One BFO3A Oneбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro One BFO3A
Усі ціни 6 →Ferro Ferro One BFO3A | 3 199 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом FERRO One хром латунь | 3 199 грн. |
Змішувач для ванни Ferro One 192мм (BFO3A) BFO3A | 3 199 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом FERRO One хром латунь | 3 199 грн. |
Ferro Ferro One BFO3 | 2 261 грн. |
Змішувач для ванни Ferro One BFO3A | 3 344 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →