Змішувач Ferro Freya BFR42
Фото 5 |
Ferro Freya BFR42 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Freya BFR42
Усі ціни 11 →Ferro Ferro BFR42B | 3 321 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний FERRO Freya сірий латунь BFR42B | 3 321 грн. |
Змішувач для кухні Ferro Freya бежевий (BFR42S) BFR42S | 3 321 грн. |
Змішувач-кран кухонний FERRO FREYA BFR42B | 3 321 грн. |
Ferro Ferro BFR42S | 3 321 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →