Змішувач Ferro Freya BFR41
Фото 4 |
Ferro Freya BFR41 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Freya BFR41
Усі ціни 11 →Ferro Ferro BFR41B | 3 189 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний FERRO Freya сірий латунь BFR41B | 3 189 грн. |
Змішувач для кухні Ferro Freya бежевий (BFR41S) BFR41S | 3 189 грн. |
Змішувач-кран кухонний FERRO FREYA BFR41B | 3 189 грн. |
Ferro Ferro BFR41S | 3 189 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →