Змішувач Ferro Retro New XD4
Ferro Retro New XD4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Retro New XD4
Усі ціни 6 →Ferro Ferro Retro New XD4 | 2 431 грн. |
Змішувач для кухні двовентильний FERRO Retro хром латунь XD4 | 2 431 грн. |
Змішувач для кухні Ferro Retro New (XD4) XD4 | 2 431 грн. |
Змішувач-кран FERRO RETRO NEW XD4 | 2 431 грн. |
Змішувач-кран FERRO RETRO NEW XD4 | 5 917 грн. |
Змішувач для кухні двовентильний FERRO Retro хром латунь XD4 | 2 431 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →