Змішувач Ferro Standard BST2
Ferro Standard BST2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Standard BST2
Усі ціни 6 →Ferro Ferro Standart BST2 | 1 624 грн. |
Змішувач для умивальника двовентильний FERRO Standart хром латунь BST2 | 1 624 грн. |
Змішувач для раковини Ferro Standard (BST2) BST2 | 1 624 грн. |
Змішувач-кран FERRO STANDART (BST2) | 1 624 грн. |
Змішувач-кран FERRO STANDART (BST2) | 3 764 грн. |
Змішувач для умивальника двовентильний FERRO Standart хром латунь BST2 | 1 624 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →