Ручка Parker IM Premium K323 Warm Silver GT
Parker IM Premium K323 Warm Silver GT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Parker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Parker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Parker IM Premium K323 Warm Silver GT
Усі ціни 11 →Шариковая ручка Parker IM Premium Warm Silver GT (перламутр/золото) 24 132 | 3 724 грн. |
Ручка шариковая Parker IM 17 Premium Warm Silver GT BP (24 132) 24 132 | 3 149 грн. |
Ручка кулькова Parker IM 17 Premium Warm Silver GT BP (24 132) 24 132 | 3 725 грн. |
Parker Ручка кулькова Parker IM 17 Premium Warm Silver GT BP (24 132) 24 1 | 3 724 грн. |
Кулькова ручка Parker IM 17 Premium Warm Silver GT BP 24132 | 3 724 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →