Секатор GARDENA B/S-M 8853-30 (08853-30)
GARDENA B/S-M 8853-30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA B/S-M 8853-30
Усі ціни 13 →Gardena Classic B/SM 8853 08853-34.000.00 | 795 грн. |
Секатор Gardena Classic B/S-M (08853-30.000.00) | 848 грн. |
Секатор Gardena Classic B/S-M обводной, 22 мм 08853-30.000.00 | 800 грн. |
Секатор Gardena Classic B/S-M (08853-20) | 849 грн. |
Секатор Gardena Classic B/S-M Bypass до 22 мм (08853-34) | 715 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →