Ножівка Fiskars 123330
Фото 4 |
Fiskars 123330 240 мм330 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 123330
Усі ціни 10 →Пилка садова велика Fiskars SW-330 123330 | 2 999 грн. |
Ножовка по дереву садовая Fiskars SW-330 330мм (1020199) | 2 999 грн. |
Пила садова фіксована Fiskars SW-330 123330 (1020199) | 2 999 грн. |
Садовая пила Fiskars SW-330 123330 (1020199) | 2 699 грн. |
Пила садовая большая Fiskars SW-330 123330 (1020199) | 2 999 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Fiskars 123330
Ціни на Fiskars 123330 |
---|---|---|---|---|
Fiskars 123240 | від 2 599 грн. | 13 пропозицій | ||
Fiskars 123330 | від 2 699 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →