Сковорідка для млинців Fissman 4104 20 см чорний
Фото 5 |
Fissman 4104 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman 4104 20 см чорний
Сковорода для блинов Fissman 20 см CI-4104.20 4104 | 491 грн. |
Сковорода для млинців Fissman 20х1.5см чавунна (CI-4104.20) | 613 грн. |
Сковорода для блинов Fissman 20 см CI-4104.20 | 491 грн. |
Сковорода млинна Fissman Naestved 20см чавунна FN-CI-4104 | 743 грн. |
Сковорода для млинців Fissman 20 см (4104) | 580 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →