Вок Fissman Magic Brown 4334 24 см
Фото 5 |
Fissman Magic Brown 4334 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Magic Brown 4334 24 см
Усі ціни 12 →Fissman 4334 | 1 196 грн. |
Fissman 4334 | 1 196 грн. |
Пательня-вок Fissman Magic Brown 24см (4334) | 1 222 грн. |
Сковорода-вок с индукционным дном Fissman Magic Brown 24x7см 4334 | 1 286 грн. |
Сковорода Fissman MAGIC BROWN 24x7 см (4334) | 929 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Fissman Magic Brown 4334
Ціни на Fissman Magic Brown 4334 |
---|---|---|---|---|
Fissman Magic Brown 4334 24 см | від 929 грн. | 14 пропозицій | ||
Fissman Magic Brown 4335 28 см | від 1 623 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →