Вок Fissman Malachite 4309 30 см зелений
Фото 5 |
Fissman Malachite 4309 |
|
Покриття EcoStone посилено кам'яним покриттям, що дає йому стійкість до механічних пошкоджень. Дві ручки не нагріваються і зручно сидять в руках. Діаметр дна сковорідки 19 см, а температурний діапазон — до 260°C.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Malachite 4309 30 см зелений
Усі ціни 19 →Fissman Malachite AL-4309.30 | 2 545 грн. |
Fissman Malachite AL-4309.30 | 2 545 грн. |
Пательня-вок Fissman Malachite 30см (4309) | 2 599 грн. |
Сковорода-вок с крышкой Fissman Malachite 30 см AL-4309.30 4309 | 2 544 грн. |
Сковорода-вок з кришкою Fissman Malachite 30 см 4309 | 2 544 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →