Гриль-сковорідка Fissman Cast Iron 4067 20 см
Фото 4 |
Fissman Cast Iron 4067 20 см26 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Cast Iron 4067 20 см
Усі ціни 11 →Fissman 18x4 см (4067) | 604 грн. |
Fissman 18x4 см (4067) | 604 грн. |
Сковорода без крышки Fissman 18 см 4067 | 649 грн. |
Пательня-гриль Fissman 18x4 см (4067) | 648 грн. |
Сковорода-гриль Fissman 18см (4067) | 617 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Fissman Cast Iron 4067
Ціни на Fissman Cast Iron 4067 |
---|---|---|---|---|
Fissman Cast Iron 4067 20 см | від 604 грн. | 13 пропозицій | ||
Fissman Cast Iron 4068 26 см | від 1 226 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →