Вок Fissman Cosmic Black 4345 28 см
Fissman Cosmic Black 4345 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Cosmic Black 4345 28 см
Усі ціни 6 →Fissman AL-4345-28 | 1 218 грн. |
Сковорода ВОК Fissman Cosmic Black AL-4345-28 28 см | 1 602 грн. |
Сковорода ВОК Fissman Cosmic Black AL-4345-28 28 см | 1 269 грн. |
Сковорода Fissman WOK Cosmic Black 28х8см алюмінієва з кам'яним антипригар | 1 163 грн. |
Сковорода WOK Fissman Cosmic Black 28 см (AL-4345.28) | 1 050 грн. |
Сковорода ВОК Fissman Cosmic Black AL-4345-28 28 см | 1 335 грн. |
Модификації Fissman Cosmic Black 4345
Ціни на Fissman Cosmic Black 4345 |
---|---|---|---|---|
Fissman Cosmic Black 4344 24 см | від 1 080 грн. | 1 пропозиція | ||
Fissman Cosmic Black 4345 28 см | від 1 050 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →