Вок Fissman Malachite 4314 24 см
Відео 1Фото 5 |
Fissman Malachite 4314 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Malachite 4314 24 см
Усі ціни 30 →Fissman Malachite 24x7 см AL-4314.24 | 1 385 грн. |
Fissman Malachite 24x7 см AL-4314.24 | 1 385 грн. |
Пательня-вок Fissman Malachite 24см (4314) | 1 415 грн. |
Комплект Сковорода без крышки Fissman Malachite 24 см 14309 + Крышка с мет | 1 671 грн. |
Сковорода Fissman Malachite 24см з антипригарним покриттям EcoStone | 2 500 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Fissman Malachite 4314
Ціни на Fissman Malachite 4314 |
---|---|---|---|---|
Fissman Malachite 4314 24 см | від 1 075 грн. | 37 пропозицій | ||
Fissman Malachite 4315 28 см | від 1 685 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →