Каструля Fissman Benjamin 5422
Fissman Benjamin 5422 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Benjamin 5422
Усі ціни 7 →Каструля Fissman Benjamin 2.5 л (5422) | 2 499 грн. |
Кастрюля Fissman Benjamin 2.5 л (5422) | 2 499 грн. |
Каструля Fissman Benjamin 2,5л (5422) | 2 553 грн. |
Кастрюля Fissman BENJAMIN 2,5 л 5422 | 2 687 грн. |
Каструля Fissman Benjamin 2,5 л зі скляною кришкою 5422 | 2 499 грн. |
Каструля Fissman Benjamin 2,5л (5422) | 2 553 грн. |
Каструля Fissman Benjamin з нержавіючої сталі з кришкою 2.5 л 18x10 см (54 | 2 685 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →