Каструля Fissman Grande 14322
Фото 4 |
Fissman Grande 14322 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Grande 14322
Каструля Fissman Grande 32x15 см 9.3 л (14322) | 2 897 грн. |
Кастрюля Fissman Grande 32x15 см 9.3 л (14322) | 2 897 грн. |
Кастрюля с крышкой Fissman Grande 9,3 л 14322 | 3 114 грн. |
Характеристики покриття TouchStoneForte:
- Товщина: 30 – 35 мкм
- Твердість: ≥2H
- Зносостійкість: ≥ 9000 циклів
- Максимальна температура нагріву: 260℃
Модификації Fissman Grande 14322
Ціни на Fissman Grande 14322 |
---|---|---|---|---|
Fissman Grande 14320 | від 1 769 грн. | 17 пропозицій | ||
Fissman Grande 14321 | від 2 537 грн. | 15 пропозицій | ||
Fissman Grande 14322 | від 2 897 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →