Каструля Fissman Pauline 5230
Фото 6 |
Fissman Pauline 5230 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Pauline 5230
Каструля Fissman Pauline 22x12.5 см 4.6 л (5230) | 2 400 грн. |
Кастрюля Fissman Pauline 22x12.5 см 4.6 л (5230) | 2 400 грн. |
Кастрюля с крышкой Fissman Pauline 4,6 л 5230 | 2 064 грн. |
Каструля Fissman Pauline з індукційним дном із нержавіючої сталі зі складн | 2 615 грн. |
Каструля Fissman PAULINE з нержавіючої сталі з кришкою 4 л 22x16 см (5230) | 2 580 грн. |
Модификації Fissman Pauline 5230
Ціни на Fissman Pauline 5230 |
---|---|---|---|---|
Fissman Pauline 5228 | від 1 623 грн. | 7 пропозицій | ||
Fissman Pauline 5229 | від 1 834 грн. | 7 пропозицій | ||
Fissman Pauline 5230 | від 2 064 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →