Рюкзак FjallRaven Kanken Laptop 15 18 л
Відео 28Фото 22 |
FjallRaven Kanken Laptop 15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FjallRaven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FjallRaven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FjallRaven Kanken Laptop 15 18 л
Усі ціни 23 →Рюкзак FJALLRAVEN Kanken Laptop 15" Deep Blue (27172.527) 7323450406202 | 3 381 грн. |
Рюкзак Fjallraven Kanken Laptop 15 красный 27172.325-915 | 4 830 грн. |
Рюкзак Fjallraven Kanken Laptop 15" Blue Ridge 27172.519 | 4 830 грн. |
Міський рюкзак Fjallraven Kanken Laptop 15 Ox Red 18л (27172.326) 73921589 | 4 830 грн. |
Рюкзак FJALLRAVEN Kanken Laptop 15" Deep Red/Random Blocked (27172.325-915 | 3 381 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації FjallRaven Kanken Laptop 15
Ціни на FjallRaven Kanken Laptop 15 |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Kanken Mini 7 л | від 1 890 грн. | 108 пропозицій | ||
FjallRaven Kanken Laptop 13 13 л | від 3 234 грн. | 6 пропозицій | ||
FjallRaven Kanken 16 л | від 2 100 грн. | 207 пропозицій | ||
FjallRaven Kanken Laptop 15 18 л | від 3 381 грн. | 23 пропозиції | ||
FjallRaven Kanken Laptop 17 20 л | від 3 528 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →