Рюкзак FjallRaven Kanken Laptop 13 13 л
Відео 28Фото 15 |
FjallRaven Kanken Laptop 13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FjallRaven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FjallRaven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FjallRaven Kanken Laptop 13 13 л
Усі ціни 6 →Fjallraven - Kanken Laptop 13 Ox Red 27171.326 | 4 620 грн. |
Рюкзак FJALLRAVEN Kanken Laptop 13" Deep Blue (27171.527) 7323450406165 | 3 234 грн. |
Рюкзак Fjallraven Kanken Laptop 13 синий 27171.527 | 4 620 грн. |
Рюкзак Fjallraven Kanken Laptop 13" Deep Blue 27171.527 | 3 234 грн. |
Міський рюкзак Fjallraven Kanken Laptop 13 Deep Blue (27171.527) 732345040 | 3 234 грн. |
Fjallraven - Kanken Laptop 13 Deep Blue 27171.527 | 4 620 грн. |
Відеоогляди
Модификації FjallRaven Kanken Laptop 13
Ціни на FjallRaven Kanken Laptop 13 |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Kanken Mini 7 л | від 1 890 грн. | 106 пропозицій | ||
FjallRaven Kanken Laptop 13 13 л | від 3 234 грн. | 6 пропозицій | ||
FjallRaven Kanken 16 л | від 2 100 грн. | 207 пропозицій | ||
FjallRaven Kanken Laptop 15 18 л | від 3 381 грн. | 23 пропозиції | ||
FjallRaven Kanken Laptop 17 20 л | від 3 528 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →