Рюкзак FjallRaven Kanken Rainbow 16 л
Відео 2Фото 38 |
FjallRaven Kanken Rainbow 7 л16 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FjallRaven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FjallRaven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FjallRaven Kanken Rainbow 16 л
Усі ціни 8 →Рюкзак FJALLRAVEN Kanken Rainbow Warm Yellow Rainbow Pattern 23620.141-907 | 4 200 грн. |
Рюкзак Fjallraven Kanken Rainbow Warm Yellow/Rainbow Pattern 23620.141-907 | 2 940 грн. |
Рюкзак FJALLRAVEN Kanken Rainbow Warm Yellow/Rainbow Pattern (23620.141-90 | 2 940 грн. |
Міський рюкзак Fjallraven Kanken Rainbow Burnt Orange - Rainbow Pattern (2 | 2 940 грн. |
Рюкзак Fjallraven Kanken Rainbow Burnt Orange 16 л 23620.212-907 | 4 200 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації FjallRaven Kanken Rainbow
Ціни на FjallRaven Kanken Rainbow |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Kanken Rainbow Mini 7 л | від 1 890 грн. | 2 пропозиції | ||
FjallRaven Kanken Rainbow 16 л | від 2 940 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →