Каструля FLONAL Dura Induction DUICV2030
FLONAL Dura Induction DUICV2030 2.4 л4.3 л |
|
Каструля має ультраміцне багатошарове мінеральне антипригарне покриття Magma-Tech Plus. Кришка з жаростійкого боросилікатного скла.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FLONAL Dura Induction DUICV2030
Усі ціни 9 →Кастрюля Flonal Dura Induction 2,4 л с крышкой (DUICV2030) DUICV2030 | 1 722 грн. |
Каструля Flonal Dura Induction 2,4 л з кришкою (DUICV2030) DUICV2030 | 1 722 грн. |
Каструля Flonal Dura Induction 2,4 л з кришкою (DUICV2030) DAS302353 | 1 584 грн. |
Каструля FLONAL Dura Induction 2,4 л з кришкою (DUICV2030) Dura Induction | 1 722 грн. |
Flonal Каструля Flonal Dura Induction 2,4 л з кришкою (DUICV2030) DUICV203 | 1 722 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації FLONAL Dura Induction DUICV2030
Ціни на FLONAL Dura Induction DUICV2030 |
---|---|---|---|---|
FLONAL Dura Induction DUICV2030 | від 1 584 грн. | 10 пропозицій | ||
FLONAL Dura Induction DUICV2430 | від 1 938 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →