Каструля Berlinger Haus Monaco BH-7086
Фото 5 |
Berlinger Haus Monaco BH-7086 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Monaco BH-7086
Усі ціни 6 →Каструля з кришкою Berlinger Haus Monaco Collection, 2,5 л, чорна (BH 7086 | 1 760 грн. |
Каструля Berlinger Haus Monaco Collection з кришкою 2.5л Ø20х10.4см (BH 70 | 1 611 грн. |
Кастрюля Berlinger Haus Monaco Collection с крышкой 2.5л Ø20х10.4см (BH 70 | 1 611 грн. |
BerlingerHaus 2.5 л (BH 7086) 2.5л(BH7086) | 1 759 грн. |
Каструля Berlinger Haus Monaco Collection з кришкою 2.5 л (BH 7086) | 1 766 грн. |
Кастрюля з кришкою 2.5 л Berlinger Haus Monaco Collection з антипригарним | 1 680 грн. |
Модификації Berlinger Haus Monaco BH-7086
Ціни на Berlinger Haus Monaco BH-7086 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Monaco BH-7086 | від 1 611 грн. | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Monaco BH-7087 | від 1 712 грн. | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Monaco BH-7088 | від 2 650 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →