Каструля Berlinger Haus Emerald BH-6057
Фото 3 |
Berlinger Haus Emerald BH-6057 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Emerald BH-6057
Усі ціни 7 →Каструля з кришкою Berlinger Haus Emerald Collection, 2 л (BH 6057) | 1 879 грн. |
Каструля Berlinger Haus Emerald 2.2 л (6057-BH) | 1 761 грн. |
Кастрюля Berlinger Haus Emerald 2.2 л (6057-BH) | 1 761 грн. |
Кастрюля с крышкой Berlinger Haus 2,2 л BH-6057 | 1 591 грн. |
BerlingerHaus 2.2 л (BH 6057) 2.2л(BH6057) | 1 879 грн. |
Каструля з кришкою Berlinger Haus Emerald Collection 2.2 л (BH 6057) | 1 879 грн. |
Каструля Berlinger Haus Emerald Collection 2.2 л 20 см BH-6057 | 1 535 грн. |
Модификації Berlinger Haus Emerald BH-6057
Ціни на Berlinger Haus Emerald BH-6057 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Emerald BH-6057 | від 1 535 грн. | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6058 | від 2 349 грн. | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6059 | від 1 730 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →