Акустична система Focal JMLab Sopra CC
Focal JMLab Sopra CC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Focal JMLab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Focal JMLab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Focal JMLab Sopra CC
Центральний канал Focal SOPRA CC Electric Orange | 160 000 грн. |
Focal Sopra Center czarny | 212 814 грн. |
Центральний канал Focal SOPRA CC Carrara White Laquer | 160 000 грн. |
Центральний канал Focal SOPRA CC Black Lacquer | 160 000 грн. |
Focal Sopra Center biały | 212 814 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →